Naše služby

CNC frézovanie dreva

CNC frézkou na drevo s rozmermi pracovnej plochy 600x1200 mm dokážeme presne a efektívne spracovať drevo. Využívame technológie CNC frézovania, čo nám umožňuje vytvárať komplexné a detailné vzory, rezby a tvary. Frézujeme materiály na báze dreva ako sú škárovky, preglejky, osb dosky, či DTD alebo MDF dosky. Vieme frézovať aj iné materiály ako rôzne druhy masívneho dreva. Povrch po frézovaní vieme prebrúsiť, ak je to  požadované. Určenie ceny závisí od rozsahu práce, materiálu a špecifických požiadaviek zákazníka. Pre viac informácií o cenách a možnostiach nás kontaktujte a radi vám poskytneme nezáväznú individuálnu cenovú ponuku.
 

Drevené stojany a vešiaky


 

CNC frézovanie plastov

Ak je to potrebné, vieme na CNC frézke frézovať jednobritými nástrojmi aj do plastových dosiek. Vieme vyrobiť rôzne logá, písmená, komplikované tvary, ktoré sa nedajú ručne vyrezať. 

R/C modely a drony

Vyrábame vlastné R/C stavebnice modelov lietadiel v rozsype. Režeme rozsypy podľa vami dodanej CAD dokumentácie.  Materiály môžu byť preglejka, uhlíkové dosky, hliníkové polotovary a plasty.

Drevené nápisy a mená


CNC frézovanie mäkkých kovov

Máme aj základné skúsenosti s frézovaním mäkkých kovov, ako sú mosadz a hliník. 

Výroba epoxidových stolov na zakázku


 

Modelovanie, výroba kopýt a foriem

Vieme vyrobiť tzv. kopýtá, frézovaním MDF materiálu, alebo ľahšie frézovateľného materiálu, ktorý sa dobré brúsi a tmelí.

LED dekoračné lampy z dreva a epoxidu